„Ein Raum ohne Bücher ist wie ein Körper ohne Seele“

Gepubliceerd op 17 juni 2016

Een prachtige uitspraak van Cicero, maar waar haal je die boeken om een leslokaal mee aan te kleden vandaan? Daar hoefde de sectie Duits zich het hoofd niet over te breken, want eind 2014 meldde zich een gulle gever. Voormalig ambassadeur Maarten Lak die in de jaren negentig werkzaam is geweest in Duitsland, maar die bij docent Katja Nakken vooral bekend is van hun samenwerking in de Nederlandse delegatie bij de Organisatie voor het Verbod op Chemische Wapens (OPCW) in Den Haag, had zijn boekenkasten opgeruimd. Graag schonk hij meters Duitstalige boeken aan het Coornhert Gymnasium. Herzlichen Dank!

Literatuur met een hoofdletter L, historische romans, Krimi’s en dichtbundels, je kunt het zo gek niet bedenken, of het staat nu in de vensterbanken van lokaal 17. Zeker leerlingen uit de bovenbouw kunnen hun hart hier ophalen. Iedereen mag de boeken lenen, maar overleg dat wel even met een docent Duits.