75 kratten voor de Voedselbank!

Gepubliceerd op 13 juni 2014

Wat een geweldige actie hebben jullie gevoerd, Coornherters! Vandaag geven we de Voedselbank Gouda maar liefst 75 kratten tot de rand gevuld! Dat zijn er twintig meer dan het toen zo succesvolle eerste jaar. Dat ontroert, jawel…! Hartelijk dank voor jullie bijdragen, groot of klein. Dank namens de 300 cliënten en alle vrijwilligers van de Voedselbank.

Het was bijzonder om elke ochtend bij het innameloket te staan en bijvoorbeeld een piepklein brugklasmeisje te zien sjouwen met een tas vol blikken, of te horen van iemand dat ze met twee tassen de dagelijkse boodschappen had gedaan, in iedere tas hetzelfde, één voor thuis en één voor de Voedselbank. Een supermarkt die een karretje vol afgeprijsde shampoos meegaf. Pakketten waar onverwacht ook babyvoeding zat, of een tandenborstel en tandpasta. Blikjes en pakjes die we eerst goed moesten bestuderen voordat we ontdekten wat voor voeding erin zat. Een leerling die elke dag opnieuw iets kwam brengen (dan hoeft mijn moeder me niet te brengen). Dozen vol met alleen maar soep, of dozen met van alle producten van het lijstje ieder één.

Ik dank jullie nogmaals en wens iedereen fijne kerstdagen en een gezond, voorspoedig 2012.

Erik van Nieuwenhoven