Bootcamp op het Coornhert

Gepubliceerd op 17 juni 2016

Op vrijdag 11oktober was de eerste naschoolse sportclinic van dit schooljaar. We hebben een bootcamp georganiseerd die door onze eigen gymdocent Meneer Staarthof gegeven werd met assistentie van mevrouw Weustink. Er deden ongeveer 20 leerlingen mee die deze middag heel hard gewerkt hebben en best wel moe maar voldaan naar huis gingen.
Door het slechte regenachtige weer, hebben we de bootcamp binnen gehouden maar ook daar hebben we veel aan conditie en kracht gewerkt met gebruik van touwen, ballen, autobanden en uiteraard elkaar!
Het was een vermoeiende activiteit maar vooral ook heel gezellig! Voor de volgende sportclinic in januari gaan we schaatsen, dus als je zin hebt om mee te doen, geef je dan op via de inschrijflijsten die na de kerstvakantie opgehangen zullen worden.