Cool Talent

Gepubliceerd op 17 juni 2016

Zaterdagavond 23 april vindt in de Goudse Schouwburg voor alweer de zesde keer de voorstelling CoolTalent plaats. CoolTalent biedt een staalkaart van de leukste acts van de muziekavonden die middelbare scholen in de regio organiseren. Een bonte verzameling zang, dans, theater, muziek en andere podiumkunsten, onder het motto 'voor scholieren, door scholieren'. Na een geweldige Glamour Night bleek ons Coornherttalent rijk vertegenwoordigd bij de keuze van de CoolTalentscouts: liefst vier acts kwamen door de selectie! Vandaar dat we Noor & Bro, The Unfamiliar, Francesca Soonieus én het volledige schoolorkest nogmaals hun nummer aan het Goudse publiek zullen presenteren. Als extraatje zal onze schoolband een belangrijke rol spelen als begeleider van acts van andere scholen in de 'huisband'! Het zoveelste bewijs dat het Coornhert als geen ander aan de culturele weg timmert.... Kaarten voor het evenement zijn nog beperkt verkrijgbaar aan de kassa van de schouwburg.