Coornhert Debatgenootschap kiest voor Emile Roemer

Gepubliceerd op 13 juni 2014

Woensdagavond 19 mei jl reisde een delegatie van het Coornhert Debatgenootschap af naar Amsterdam, om in de studio's van de VARA een aflevering van het Lagerhuis bij te wonen. Centraal stond het lijsttrekkersdebat tussen Alexander Pechtold (D66) en Emile Roemer (SP), onder andere over studiefinanciering, gezondheidszorg en pensioenleeftijd. Hoewel Pechtold de meest gehaaide debater bleek, hamerend op het overdragen van een gezonde BV Nederland voor de generatie hierna, lag de sympathie van de meeste Coornherters gisteravond bij nieuweling Emile Roemer. In de verbale kolk bleef hij fier overeind, met af en toe een kwinkslag. Roemer focuste op het oplossen van de problemen die nu spelen, waar werkgelegenheid voor iedereen, met het accent op oudere werklozen, van hem de meeste aandacht kreeg. Na afloop maakten we een praatje, en natuurlijk wilde Roemer met het toekomstig electoraat op de foto! Uitzending zien?http://www.uitzendinggemist.nl/index.php/aflevering?aflID=10982048&md5=1a3fcfcb65a0d5825612248b330dff84