Coornhert Debatgenootschap naar Qatar

Gepubliceerd op 13 juni 2014

Dinsdagochtend vertrok een delegatie van het Coornhert Debatgenootschap van het Coornhert Gymnasium naar Qatar. Zij zullen daar meedoen aan de Model United Nations (MUN) conferentie van de School of Foreign Service van de Georgetown University. Tijdens deze meerdaagse conferentie wordt de gang van zaken in de Verenigde Naties tot in detail gesimuleerd. De leerlingen zullen dus in het Engels op diplomatieke wijze de belangen van hun land in internationale kwesties verdedigen. De onderwerpen zijn onder andere de situatie in Tibet, honger in Afrika, vrijhandel, de kredietcrisis en het gebruik van kernenergie. Op zondag 6 februari zijn zij terug. Als achterblijvers zijn we benieuwd naar hun verhalen maar hun belevenissen zullen ook te volgen zijn via http://coornhertdebat.wordpress.com/