Coornhert Lipdub gelanceerd op YouTube!

Gepubliceerd op 17 juni 2016

Een heel bijzondere lustrumactiviteit: een Lipdub-video opgenomen op school. Talloze acts, verklede leerlingen, massa’s ballonnen en confetti, vooral samen veel plezier maken. Bovenbouwleerlingen die de onderbouwleerlingen helpen. Onverwachte en gevestigde talenten laten zich zien. Collegae in vuur en vlam, op blote voeten oversteken zoals ooit de Beatles deden. Zoals een van de mentoren verwoordde: “De dag zelf was een cadeautje voor de klas. Samen je ding doen, het versterkt de onderlinge band enorm. En dan is er ook nog een filmpje na afloop!”. In dit opzicht is de Lipdub dan ook absoluut geslaagd. Nog even nagenieten van al het feestgedruis via onderstaande link op YouTube!

http://www.youtube.com/watch?v=sDctjLNEl0o