Coornhert Voedselbankactie weer van start

Gepubliceerd op 17 juni 2016

Vandaag is de Coornhert Voedselbankactie weer van start gegaan! Na een kijkje achter de schermen bij de Goudse Voedselbank, bleek weer hoe goed onze hulp kan worden gebruikt. Daarom zamelen we met leerlingen en personeel ook dit jaar weer zoveel mogelijk voedsel in. 

Inzamelen

Al het ingezamelde voesel wordt in januari opgenomen in de pakketten en uitgedeeld. We starten dit jaar op maandagochtend 15 december om 8:15. Verder kan er in iedere kleine en grote pauze voedsel worden ingeleverd in het atrium. De actie duurt de hele week en we hopen natuurlijk dat we het aantal kratten van vorig jaar weer overtreffen! 

Wat mag er ingeleverd?

Voor deze actie moeten er zoveel mogelijk houdbare producten worden ingezameld. Dat betekent geen vers fruit en verse groente, en geen vlees. Verder is alles van harte welkom.

Lees hier voor meer informatie: http://voedselbankennederland.nl/