Coornhert gymnasium wint motivatieprijs

Gepubliceerd op 13 juni 2014

Zaterdag 13 maart heeft het Coornhert Gymnasium, net als vorig jaar,meegedaan aan de First Tech Challenge. Het team dat dit jaar het Coornhert vertegenwoordigde,werd gesponsord door Emtec,Feet&Fiets en vooral de Stichting Vrienden van het Coornhert Gymnasium. Deze bedrijven en de stichting willen wij dan ook hartelijk bedanken voor het mogelijk maken van de deelname aan deze wedstrijd.De First Tech Challenge, die vorig jaardoor het Coornhert gewonnen is,draait om het bouwen van een robot. Het team van dit jaar, bestaande uit vijfdeklassers Matthijs Reekers, Tom de Groot, Gabrielle Ribbens, Patrick van Laar, Renee Verdoorn en Wyko Rijnsburger, heeft twee maanden de tijd gehad om een robot te bouwen. De robot moest kunnen rijden, ballen oprapen en ballen afschieten. Het was stressen, maar uiteindelijk is het het team gelukt een mooie robot in elkaar te zetten. Bij de wedstrijd op 13 maart bleek de robot een stuk beter te kunnen schieten en scoren dan de meeste robots, maar helaas was er n robot die duidelijk beter was. Dit jaar heeft het Coornhert Gymnasium dus jammer genoegniet de hoofdprijs (een plek in de Amerikaanse finale) veroverd, maar het team heeft wel de motivatieprijs gewonnen. Het team ontving deze prijs vanwege een goede team-spirit, veel enthousiasme en een goed geslaagde robot!