Coornhert-leerling wint Gouds jongerendebat

Gepubliceerd op 13 juni 2014

De jury van het Gouds Jongerendebat was unaniem: Martine Keulen, vierdeklasser op het Coornhert Gymasium, was een van de twee beste debaters van de avond. Bij de stellingen over leefbaarheid en veiligheid in Gouda wist zij haar punten het beste over te brengen aan de overige jongeren en aanwezige raadsleden. Samen met de andere winnaar mag zij een dag meelopen met waarnemend burgemeester Jan Mans. Daarnaast gaan de winnaars naar een meet & greet in de Goudse Schouwburg. Het Gouds Jongerendebat was een initiatief van D66, georganiseerd met jongeren van de PvdA, Trots op NL, VVD, CDA, GroenLinks, CU, SGP en GoPo. In een volle So What werd gedebatteerd over vrijetijdsbesteding in Gouda, starterswoningen vs groen, veiligheidsgevoel en handhaving door de politie. Een jury, bestaande uit Lia Thorborg, Eric Gorter en Tim vanBeelen, van de Goudse Jeugdraad reikte aan het eind van de avond de prijsvoor de beste debater. De jury was zeer positief over de betrokkenheid van de jongeren, waarbij Martine één van de uitschieters was. Zie ook http://coornhertdebat.wordpress.com/2012/06/01/coornhert-leerling-wint-gouds-jongerendebat/