Coornherters op wintersportreis

Gepubliceerd op 17 juni 2016

Zaterdagmiddag 21 februari vertrokken 65 leerlingen uit de vierde, vijfde en zesde klas naar het koude en besneeuwde Oostenrijk. Na een lange nacht in de bus kwamen we aan bij het Luise Wehrenfennig Haus in Bad Goisern, waar we de rest van de week hebben doorgebracht. Twee uur na aankomst bij het huis stonden we alweer op de piste, waar we vijf dagen lang plezier hebben gemaakt en hebben genoten. De gevorderde skiërs en snowboarders gingen mee met docenten om het gebied te verkennen en de beginners kregen les van de Huski-instructeurs Noah, Jilke, Annelot en Kira, die deze reis helemaal af hebben gemaakt. Naast het skiën en snowboarden werd er in de avonden ook veel plezier gemaakt met spelletjes zoals weerwolven of tafeltennis. Al met al was het een reis die we allemaal niet snel zullen vergeten!?