Debatgenootschap sportief in woord en daad

Gepubliceerd op 13 juni 2014

Omdat het Coornhert Debatgenootschap afgelopen keer in de prijzen gevallen was tijdens het toernooi Op Weg Naar Het Lagerhuis, mocht het gezelschap vandaag zijn prijs verzilveren. Onder leiding van de heren Klijmij en Leeuwrik, niet voor niets de sportiefsten van het docentencorps, toog de club naar Zoetermeer, waar op het terrein van Dutch Water Dreams een stevig potje raften op het programma stond. Spectaculair was het zeker. Onder een heerlijk lentezonnetje moesten de rafters eerst leren, hoe je met je lijf in het water stroomafwaarts het hoofd boven water hield. De rest van het uur les steeg men beurtelings op de loopband naar het lanceerpunt, om daarna met een rotgang de weg naar beneden te varen. Hotsend en klotsend spoot het bootje het water door en knalden de adrenaline en testosteron de oren uit. De beelden op de website van het genootschap spreken verder voor zich. Leerling Evert van Dam leek even verloren, maar kwam toch weer boven water.