English Theatre Company

Gepubliceerd op 17 juni 2016

Elk jaar biedt de sectie Engels de leerlingen uit klas 1 en klas 3 een voorstelling van de English Theatre Company aan. 

De English Theatre Company is een groep professionele acteurs die een toer langs middelbare scholen in Nederland maakt. De educatieve toneelstukken zijn interactief en laten de leerlingen actief meespelen in het toneelstuk. Een ware explosie van dans, muziek en drama geheel in het Engels, verzorgd door native speakers met vele jaren toneelervaring. 

Dit jaar werd klas 1 getrakteerd op het stuk Just Goods Friends dat over vriendschap, dromen en misvattingen gaat. Verliefdheid op jonge leeftijd - wat gebeurt er met vriendschap als de liefde de kop opsteekt? Geweldige mix van drama en hilariteit.  

Bij klas 3 ging het er niet minder dramatisch aan toe. Brave New World in een nieuw jasje, bijzonder surrealistisch en komisch.  

De voorbereidingen tijdens de les Engels hebben bijgedragen aan een goed begrip van de stukken. Leerlingen en docenten hebben ook dit jaar weer genoten van de voorstellingen.