Expositie KUNST-klas 4 en 5

Gepubliceerd op 17 juni 2016

Op maandag 8 juli om 19.00 uur wordt de expositie met werken uit de KUNST-klas  4 en 5 geopend in het atrium. U bent allen van harte welkom!!!

Bij de opdracht van klas 4 stond reclame of wel antireclame centraal. Hoe maak je op een beeldende manier een massaproduct aantrekkelijk of juist onaantrekkelijk? Diverse oplossingen, op film, in posters,objecten,  schilderijen  en fotografie tonen een antwoord op deze vraag.

De leerlingen van klas 5 maakten n.a.v. een zelf geschreven romantisch of realistisch verhaal een schildering, (stop motion-)film of fotoserie. Fantasie en werkelijkheid versmelten en zetten  je soms wel en soms  niet op het verkeerde been.

Nogmaals, welkom namens de “Kunst”-klas 4  en 5 en hun docenten.

Ontwerp flyer: Elvike Imelman, klas 4