Felicitaties voor geslaagden!

Gepubliceerd op 10 juni 2021

Wij feliciteren al onze leerlingen die na het eerste tijdvak zijn geslaagd!

Sam Ankoné; Ismael al Attar; Lieke van den Berg; Pien van Berk; Shalini Bishesar; Aron Boersma; Tobias van den Bosch; Twan Bosman; Ruben Bouwman; Ymo van den Bovenkamp; Ivo van Bracht; Eelke de Bruijn; Niels Clerkx; Christiaan van Dassen; Dana Dijkgraaf; Tim Dijkstra; Cas Dirksen; Bram Duijvestijn; Huub Dupree; Roos van Duuren; Sanne van Elzakker; Mink Engelen; Klaske van Es; Cathelijne de Ferrante; Noor van Genderen; Anniek van Gent; Thimo Gobielje; Madelief Goosens; Sybren de Groot; Wessel van Herwijnen; Bente Hodde; Noah Hofman; Isabel Houkes; Noa Janssen; Ross Kaman; Tamar Kamphuis; Gaby Kamphuis; Matthijs Kastelein; Nils Kauffmann; Myrthe de Krijger; Julia Langhout; Milou van Leeuwen; Douwe van der Linde; Nadine van Maaren; Imane Marzak; Twan van Meijeren; Rosa Munters; Tatum Nederpel; Edith van Os; Wiljo Perera; Bas Plaisier; Gitta Posthumus; Yann Rey; David Rietveld; Nadine van Rossum; Kirsten Schat; Feike van Scherpenzeel; Karlijn Schoemaker; Roman Shabanov; Bram Sloot; Michiel van 't Spijker; Lucas Spoormaker; Tijmen Stalenberg; Myrthe van de Veen; Anne van der Veer; Mika Verboom; Patrick Verdoold; Max Verhoeven; Ruben Verhoeven; Stan Verspoor; Puck Vlot; Elise Vlug; Mirthe Vroom; Liz Wabeke; Neri Weevers; Sara Wiekart; Jonas Wieman; Isabel de Wit; Emma van Zadelhoff; Jari Zandbergen.