Fulbrightbeurs voor Coornhertleerling

Gepubliceerd op 13 juni 2014

Zesdeklasser Philippine Cleton heeft een van de felbegeerde Fulbright 'Campus Scholarships' weten te bemachtigen. Na een rigoreuze selectieprocedure, bestaande uit het schrijven van een aantal essays in het Engels, het regelen van aanbevelingsbrieven en het doen van een interview bij het Fulbright center in Amsterdam, is Philippine een van de gelukkigen die het komend academisch jaar op kosten van Fulbright zal studeren aan een universiteit in de VS. Philippine is geselecteerd voor undergraduate study in Virginia aan Old Dominion University. Van de coach van het hockey team heeft ze vernomen dat ze tijdens haar verblijf mee mag trainen in het ODU hockeyteam. We wensen Philippine veel studieplezier en succes in Amerika. 
 
Vorig schooljaar is de sectie Engels begonnen met het uitnodigen van Amerikaanse 'Fulbright scholars' als gastspreker bij ons op school - we hopen dat dit in de toekomst meer leerlingen zal inspireren om te gaan studeren aan een Amerikaanse universiteit. Bovenbouwleerlingen die geinteresseerd zijn in een 'vwo schoolverlater beurs' voor studie in Amerika kunnen voor meer informatie terecht bij mevrouw Velthoven of kijken op de website van het Fulbright Center in Amsterdam: http://www.fulbright.nl