Geslaagd in het eerste tijdvak

Gepubliceerd op 17 juni 2016

Wij feliciteren onze geslaagde kandidaten van ganser harte: 

Alexandra Achterhof, Inger Albeda, Ahmed Alkashaf, Layla Andour, Tim Anker, Matjeu van Arkel, Thom van Assen, Anice Bakker, Susan Bergamin, Sjoukje Bergsma, Daan Blok, Jari Boekhorst, Shannah Boersma, Robin van den Bovenkamp, Rens Breunissen, Alexander Buiting, Emmelien Cnossen, Bastiaan van Dam, Annemarie Daniël, Adriaan Dirven, Laura Domenis, Martijn Eertman, Bram Eijgenraam, Koen Elfferich, Baran Erdogan, Rebecca van Essen, Annick van Furth, Stijn Goossens, Max Götz, Berend de Graaf, Romy van Halderen, Thijs Hofman, Marij Hootsen, Ivo Hora, Weronika Hoska van Aken, Dorien Houkes, Bjorn van den IJssel, Elvike Imelman, Alex Janse, Luc Janssen, Annelou de Jong, Jasper Jongejan, Ward Jongelie, Sven Kleine, Hannah de Korte, Tess Kraan, Eline van Krimpen, Jorian van der Kuilen, Sofie Lameris, Justin Lever, Roxy Leidelmeijer, Stef Lips, Suus van Loosbroek, Annelotte Lutterman, Paula van der Meer, Eveline Mineur, Ali Mohammad Zadeh, Timo Mourits, Wietse van de Munt, Carlijn Oerlemans, Jelke van Ooijen, Dian Ooms, Rebecca Plesca, Wessel Poorthuis, Dima Poplavskiy, Melvin Rieffe, Tony de Roode, Nuriel Rózsa, Harmen Schaafsma, Joanna Schouwenaars, Eva Sliedrecht, Marit Sommer, Anne Stolk, Mees Thijssen, Romee Uijterlinde, Daan Veldhuijzen van Zanten, Anouk Velzeboer, Lisa Verhoeven, Mark Vermeulen, Jaimie van Vliet, Grace van Vliet, Reinier Voskamp, Jesse van Weelderen, Hidde Weevers, Romy Wensveen, Elmar van der Wijk, Thomas Wink, Anne de Wit, Allard de Witt Wijnen, Floris van der Wolf, Maud van Zagten, Romy Zanen, Madeleine Zevenbergen, Sophie Zielhuis, Nadja Zorge