Geslaagden eerste tijdvak

Gepubliceerd op 20 juni 2016

Voor het examen gymnasium zijn geslaagd:

Eva Aerts, Minke van Alten, Rick van Arkel, Pien Barnas, Michiel Bartelds, Britt ten Bergen, Frederiek Beuning, Pernilla Blaak, Mirthe Bloemhof, Rowin Borst, Robin Bos, Ben Bresser, Annemieke Brouwer, Daphne de Bruin, Ella Buis, Casper Burghoorn, Jonathan Chin, Lucia Cramer, Thomas van Daalhuizen, Maartje Damen, Larissa Davidsz, Panajotta van Delden, Papatya Demir, Maarten van Dongen, Evelien Driesen, Chiara Duyser, Kaj Duyser, Thijs Elfferich, Anke Marij Elzinga, Kirsten van Esch, Julian Eustatia, Daniëlle Exterkate, Dorien Frinking, Romy de Galan, Daan van Gasteren, Roel van Grol, Fleur de Groot, Joop van der Heiden, Janine Hendriks, Joris Hoeksema, Youp van 't Hoff, Ida Hondelink, Stan Hoogma, Bastiaan IJsselstein, Heleen Jager, Esther Janse, Maurice Kalthof, Pelle Keulen, David Kingma, Jurriaan Klaasen, Per Knops, Sybren Kooistra, Erwin van Kooten, Jesper Kuppen, Daan van der Lans, Menshi Lin, Thomas Loeve, Merel te Marvelde, Sander Meij, Noa Moerel, Nicky de Monchy, Emma Mulder, Anne Orlebeke, Niels Overkamp, Jonathan Pilgram, Chiara van der Poel, Thomas Poldervaart, Robin Raaphorst, Vincent Rang, Margot Ridderikhoff, Diederik van Rijen, Mascha Risakotta, Marije van Santen, Sophie van Scherpenzeel, Jessica Sikkenga, Jasmijn Simons, Vincent Sprokholt, Thomas Stouten, Saskia Tak, Wout Veelenturf, Kelvin van de Veen, Duco Verburg, Emma Verkaaik, David Verweij, Selina Vis, Jobke Visser, Job van Vliet, Coen Voitus van Hamme, Daphne de Vos, Ronja de Waal, Kim van Weelden, Sera Weevers, Julia Wegman, Thomas Willems.

Ook zijn Doortje Blom, Florian Barkema, Maxime Linsen, Friso Stoker en Joost Vreeken geslaagd (eerste tijdvak VAVO).

Wij feliciteren onze leerlingen van harte!