Het Schoolorkest start de repetities weer

Gepubliceerd op 17 juni 2016

Het Schoolorkest van het Coornhert Gymnasium is weer begonnen met repeteren.

Komende vrijdag 20 september kan iedereen (brugklassers, ouderejaars en docenten)  komen kijken, luisteren en liefst ook meespelen,  om te beleven hoe leuk het is om samen muziek te maken in het Schoolorkest.

Voor foto’s  en filmpjes van de vele activiteiten van het orkest in de afgelopen jaren zie de eigen website:  www.schoolorkest.nl

De eerste bijzondere activiteit is elk jaar in november op school een repetitiedag of repetitieweekend. Altijd heel intensief en de moeite waard.  Door het jaar heen zijn er verschillende optredens: sommige op school, zoals het Slotconcert, maar soms ook buiten school. Het Schoolorkest trad bijvoorbeeld enkele jaren geleden op tijdens Kaarsjesavond en ook een keer in het Stadhuis. Een belangrijke gebeurtenis is jaarlijks de deelname aan het Orkestival. Dan ontmoeten schoolorkesten van verschillende gymnasia uit het hele land elkaar in het Concertgebouw in Amsterdam. Een beroemd podium! 

Hoe het programma van het Schoolorkest er dit jaar uit gaat zien zal de komende tijd duidelijk worden.