Hulp bij onderzoek profielwerkstuk gevraagd

Gepubliceerd op 13 juni 2014

Eén van de verplichte onderdelen in klas 6 is het maken van een profielwerkstuk. Voor profielwerkstukken wordt onderzoek gedaan naar de meest uiteenlopende onderwerpen, waarbij de leerlingen van verschillende onderzoeksmethoden gebruik maken. Wij, Romy Goudswaard en Emma Tomassen, zijn ook bezig met ons profielwerkstuk. We zijn erg enthousiast over ons onderzoek naar de invloed van social media (facebook, twitter, e.d.) op de marketingstrategieën van middelkleine bedrijven. Een onderdeel van ons onderzoek is een enquête.  U, als consument, zou ons enorm kunnen helpen door onderstaande vragenlijst in te vullen. Alvast bedankt! 

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fromEmail=true&formkey=dHpJSk40RVB3UjMzWFpPMEJHYjV6Umc6MQ