Inschrijven Coornhert Glamour Night

Gepubliceerd op 17 juni 2016

Twee jaar lang moesten we erop wachten, maar inmiddels zijn de voorbereidingen van de komende Coornhert Glamour Night in volle gang. De uitvoeringen zijn vastgesteld in maart, de audities worden afgenomen in februari en iedereen, docent, medewerker en leerling, kan zich al enkele weken inschrijven met een –niet al te lange- act. Dat kan tot uiterlijk vrijdag 30 januari 2015, uiterlijk 14.15!! Kijk voor alle informatie, data, vacatures, tips en vooral de inschrijving en audities op de speciaal daarvoor draaiende website Verder is er altijd behoefte aan ondersteuning op het gebied van catering, licht en geluid, decor, presentatie en zelfs websitebeheer.. Heb je nog nooit een aflevering gezien of wil je nog eens kijken naar het beste wat onze school te bieden heeft op het gebied van podiumkunsten, kijk dan naar https://www.youtube.com/watch?v=di9TESH49O0 of https://www.youtube.com/watch?v=q-IScYa0mSQ . Voor vragen kun je docent Marco Leeuwrik (Lw) of vijfdeklasser Chiara van der Poel benaderen. Zij produceren dit jaar de show. Wil je op school repeteren voor de audities, dan mag dat alleen in overleg met de clavigers, die afspraken over ruimten en tijd beheren. Wij hopen op weer een onvergetelijke week in maart!