Meisjes onderbouw hockeyteam doet het goed op finaledag.

Gepubliceerd op 17 juni 2016

Vrijdag 13 mei speelde het meisjes-onderbouwteam van het Coornhert Gymnasium de finaledag voor het schoolhockeytournooi op de hockeyvelden van Amsterdam. Om 07.15 vertrok de stoet uit Gouda met hoge verwachtingen richting Amsterdam. Het was een lange, intensieve dag. Er werden vijf wedstrijden gespeeld tegen allemaal winnaars uit de verschillende districten. De eerste wedstrijd werd met het kleinst mogelijk verschil van 1-0 verloren . De andere vier speelde het team gelijk. Toch een prachtige prestatie. De meisjes hebben zich goed geweerd en waren erg enthousiast. Hoogtepunt was de derde wedstrijd in het hockeywalhalla van Nederland, het Wagenerstadion. Volgend jaar verder in de bovenbouw; dat biedt volop perspectief!