Ongekende prestatie hockeymeisjes uit onderbouw!

Gepubliceerd op 17 juni 2016

Het Coornhert heeft ook op sportgebied weer van zich laten horen. Afgelopen vrijdag werd onze school op verschillende hockeyvelden vertegenwoordigd door vier teams: een onder- en bovenbouwteam bij zowel de jongens als de meisjes. Het leverde mooie resultaten op met als grote uitschieter naar boven het meisjes onderbouwteam.

Onder leiding van twee gedreven en enthousiaste stagiairs van de sectie LO, bereikten de meisjes de finale, na een verpletterende 3-0 zege in de halve finale. Tijdens de finale stroomde het publiek toe. Veel leerlingen, docenten en andere liefhebbers waren getuige van een geweldig spannende finale tussen twee aan elkaar gewaagde teams. Het Coornhert trok met een fraaie 1-0 van Mirthe de Vos aan het langste eind.

De beloning: een mooie beker en een plaats in de landelijke finale in Amsterdam op vrijdag 13 mei!

We zijn benieuwd wat dat gaat opleveren, maar we zijn nu al heel trots op dit sterrenteam!