Sponsor team The blind run!

Gepubliceerd op 17 juni 2016

In het kader van het Honoursprogramma doen Selina Vis en ik (Mila van der Valk) mee aan de Blind Run. Het is een bijzonder loop-event in Utrecht. Je loopt mee als duo, maar geen doorsnee duo... De ene loper kan wél zien, de ander is blind of, in mijn geval, geblinddoekt.
Het doel van de Blind Run is zo veel mogelijk geld inzamelen voor blinde en slechtziende kinderen. Ook als je blind of slechtziend bent, en dat zijn in Nederland zo’n 350.000 mensen, wil je het liefst gewoon meedoen in de maatschappij. Of het nu om wonen, naar school gaan, werken, spelen of sporten gaat. Daar maakt Bartiméus Sonneheerdt (de organisatie van de Blind Run) zich sterk voor. Elke euro is daarbij hard nodig.
We willen jullie vragen om ons te sponsoren en/of jullie enthousiast te maken om ook mee te doen. Je kunt ons per kilometer sponsoren. Hoe meer kilometers we lopen, des te hoger het bedrag. Zo kun je ons nog eens extra uitdagen. Natuurlijk kun je ook met een vast bedrag sponsoren. En bedenk dat alle beetjes helpen, veel kleine bedragen maken ook een groot bedrag. Via deze link kun je ons sponsoren en vind je informatie over onze deelname: http://theblindrun.nl/the-blind-run/de-deelnemers/profiel/110

Als je wat meer informatie wilt over mijn onderzoek of over het evenement kun je het me altijd vragen, of neem een kijkje op de site van de Blind Run: www.theblindrun.nl

Het zou geweldig zijn, alvast bedankt!

Sportieve groeten,

Mila van der Valk