Wij feliciteren onze geslaagde kandidaten van ganser harte!

Gepubliceerd op 17 juni 2016

Wij feliciteren onze geslaagde kandidaten van ganser harte: 

Eva Abels, Suze Aerts, Sjoerd van Alten, Floor Bakker, Diederik Bakker, Liz ten Bergen, Iris Boer, Stefan Boere, Floris van den Bosch, Hester Breunissen, Pleun de Brouwer, Devlin Campen, Evert van Dam, Sarah Deaney, Joris van Deventer, Jelmer Dielwart, Tim van Dortmont, Irene Faas, Steven Fleuren, Simone van Geffen, Rosalie Geurtsen, Romy Gielings, Ernö Groeneweg, Paul van Grol, Joep Harmsen, Kalun He, Liene de Heer, Emily van Helmond, Birgit Henrich, Floris Henry, Lynn Herschdörfer, Ingrid van den Heuvel, Thijs-Jan Huisman, Nils Hullegien, Emma de Jong, Pieter de Jong, Roan de Jong, Noor Kamermans, Suzanne Kanters, Geert Kazemier, Martine Keulen, Marijn Klaasen, Djarah Kleiweg, Beau de Korte, Fenna de Korte, Tobias Korvinus, Jet Kraan, Jordi Kroon, Evelien Kuijper, Willem-Jon Littel, Carmen van Loon, Maud van Loosbroek, Eline van Maaren, Ginny Meijer, Allard Nieuwesteeg, Caspar Nuijten, Isabelle van Oudheusden, Roy Palsgraaf, Sophie Peltenburg, Caspar Quakkelaar, Tessa Ridderikhoff, Anne Rijnbeek, Max Schuurmans, Sydney Siahaija, Imme Smid, Nastja Solovyeva, Willem van 't Spijker, Gideon van der Stelt, Jelle Stoffels, Floris-René van Strien, Sjoerd Tomassen, Angelique van Vark, Sander Vens, Bente Vermaat, Cerise van Vliet, Margo van Vliet, Myrthe de Vos, Pieter Voskamp, Isis Weekenborg, Hidde van Wiechen, Heleen Wink, Aron de Zwart.

Op het ID-college zijn geslaagd: René van der Kooij, Diede van Malssen, Guus Vreeburg.

In het tweede tijdvak zijn de volgende leerlingen geslaagd: Rolf Achterhof, Onno Blom, Frank Eertink, Francis van der Heiden, Chantal Lamark, Eliza van Luijn, Marwa Mejalad, Sophie van Rosendael, Rixt Weeber, Mayke Zweegman