Groep 7/8

Waarom het Coornhert Gymnasium? 

Kiezen voor het Coornhert is kiezen voor een school waar je jezelf kunt en mag zijn en ontwikkelen, een school waar altijd mensen zijn zoals jij. Een school die niet te groot, en niet te klein is. Waar je rondom de vaste kernlessen wekelijks zelf maatwerklessen bepaalt. Waar je je horizon groter maakt door bijzondere excursies en – reizen, culturele uitstapjes, lekker veel sport, goede doelen acties en de nieuwste beter-bèta technieken. 

Coornhert daagt je uit

Zoveel te doen! Behalve de vaste kernlessen kun je uit heel veel extra activiteiten kiezen, en er zit vast wel iets wat juist bij jou past. Veel van die activiteiten kun je als maatwerkles, of -reeks volgen. Ook leuk: via dit soort activiteiten leer je vanzelf snel andere leerlingen op het Coornhert kennen.