Brugklaspresentaties Frans: in het Frans!

De grote filosoof Midas W. sprak al de wijze woorden: “Eén big is geen big. Twee big is al iets op zich. Drie big is prachtig.” En onder dat motto konden ouders, collega’s en andere belangstellenden genieten van vier brugklaspresentaties, die het slotstuk waren van bijna drie kwartalen ‘onderdompeling’ in de Franse taal. Op een speelse, verbale en fysieke manier leren onze brugklassers Frans spreken, hetgeen in de les de nodige hilariteit, zenuwen en ontlading gaf, de afgelopen maanden. Elke brugklas speelde, in het Frans, onder de bezielende leiding van zijn docent, het verhaal van Les trois petits cochons, oftewel de drie biggetjes. Beweeglijk, vaak verstaanbaar en met onmiskenbaar plezier bracht elke klas dit huzarenstukje tot een goed einde, op het podium van onze aula. Merci, docenten Frans, voor het aangaan van deze enorme uitdaging! We zijn benieuwd naar het vervolg.