CoMun debatteert een weekend op hoog niveau

Een weekend lang, van vrijdag tot zondag, organiseerde een groep fanatieke Coornhert-debaters een zogenaamde Model United Nations, waarbij alle deelnemende leerlingen in hun rol van ‘delegates’ de belangen van het hun toegewezen land vertegenwoordigden en te vuur en te zwaard verdedigden. Daarnaast hielpen veel leerlingen en collega’s om de logistiek vlotjes en overzichtelijk te laten verlopen. Een drukte van belang, voor veel leerlingen (waaronder enkelen voor wie een profielwerkstuk af te sluiten viel), maar ook voor gastleerlingen uit allerlei nationale en internationale windstreken. Die logeerden bij debaters, medeleerlingen, docenten en andere betrokkenen in en om Gouda. Het Coornhert heeft als gepokte en gemazelde debatschool een reputatie op te houden. Gezien de vlekkeloze organisatie en een daverende slotconferentie mag ook deze Coornhert MUN als buitengewoon geslaagd beschouwd worden, aldus debatbegeleider en docent Vink.