Coornhert Coming Out Day: jezelf zijn!

Het Coornhert heeft al jaren een actieve GSA (= Gender & Sexuality Alliance), een groep die zich tot doel stelt een veilig klimaat voor iederéén te bewaken. Daarnaast is het belangrijk dat er meer bekendheid en vertrouwdheid binnen school komt als het gaat om mensen die hun eigen keuzes maken over wie, wat en hoe je wil zijn, of die zich juist níet thuisvoelen in een ‘hokje’. Purple Friday als bewustwordingsdag is in december, en gisteren mocht onze GSA tot in het stadhuis laten zien hoe belangrijk het is, aandacht te besteden aan sociale veiligheid. En dat dat nodig is, bleek bij het hijsen van de regenboogvlag vóór de school, waar nog geen tien minuten later een groep jongeren langsfietste die luidkeels “hóóóómóóóó’s” brulde. We hebben nog veel werk te doen. Op naar Purple Friday op 8 december: we vinden het belangrijk dat je op onze school ook mág en kúnt zijn wie je bent!