Een nieuwe en bijzondere generatie brugklassers laat talent zien bij Brugklasshow

Een bonte verzameling acts was de opbrengst van een wervelend spektakel in onze aula: de Brugklasshow 2023 was een enerverend avondje uit voor wie erbij was. En dat waren niet alleen leraren en ouders. Leuk om te zien was dat ook allerlei aanstormende nieuwe leerlingen deze avond gebruikte om te “ruiken” aan het Coornhertgevoel. Je bent ’thuis’, je wordt gezien, we nemen je mee in onze gekkigheid en in onze schoolsfeer en je mag een avond lang de ster van de show zijn. Hoe leuk is dat! Het applaus voor dansen, liedjes, absurdistische toneelstukjes, grappen over docenten en vloeiende aankondigingen van een strak presentatieteam maakte dat de mentoren, de dames Watts-De Boer, Bos, Van Esschoten en meneer Van Meurs, trots mochten zijn op een prachtshow. Wekenlang voorbereiden, stressen, brandjes blussen, wanhopige of van trots glimmende vijfdeklasbegeleiders, eindeloze repetities: het was het allemaal waard. Een foto van één act zou anderen tekort doen, vandaar dat je op beeld een foto ziet van een voor deze bijzondere gelegenheid gemaakt gedicht (desktop slechts de helft, maar kijk mobiel!) van onze Dichter Van Het Coornhert. Wonderschoon en tekenend voor het talent van AL onze leerlingen!