Examen 2024 begonnen

Niet per se veel nieuws, hoewel een brandalarm tijdens het examen natuurkunde wel weer iets was wat eh, tamelijk uitzonderlijk is. De kandidaten staan alle strak gespannen om het beste cijfer binnen te halen. Ze zijn goed voorbereid, de maximale hoeveelheid examentrainingen zal hopelijk een positieve uitwerking hebben en we gaan voor een hoog slagingspercentage met zijn allen. Een vriendelijke oproep aan alle leerlingen om binnen én buiten rekening te houden met de concentratie van de examinandi: blijf uit de buurt van examenzalen en realiseer je dat je ook buiten rust moet bewaren om al die gestreste kandidaten in hun examenflow te houden en de ramen zonder gevaar voor lawaai lekker open te kunnen houden. Nader nieuws volgt! Iedereen ook vanaf deze plaats veel succes!