Grote belangstelling voor Open dag 2023

Bijna tweehonderd basisschoolleerlingen bezochten deze zaterdag het Coornhert om zich een beeld te vormen van wat wij stiekem de leukste school van Gouda en omstreken vinden. Die omstreken roerden zich trouwens behoorlijk: we spraken mensen uit Driebruggen, Zevenhuizen, Woerden, Schoonhoven, Moordrecht en zelfs Moerkapelle. Niet alleen groepachters kwamen langs om langs alle materialen te lopen, puzzeltjes te maken, vulkaantjes te bouwen, te oefenen met boogschieten of naar het schoolorkest te luisteren: ook kinderen uit groep zeven meldden zich al vroeg aan de poorten. Meereizende ouders vonden het fijn, onze school nu ook van binnen te bekijken en te spreken met leerlingen en medewerkers. De sfeer was goed, het weer was prut, de koffie van de barista op het Bètaplein was sterk en warm, en de door leerlingen ontworpen totebags raakten snel vol met flyers, tekeningen, gadgets en de nodige informatie. Heb je de Open Dag gemist en wil je alsnog een kijkje binnen onze muren nemen? Bel even met de coördinator Onderbouw, mevrouw Van Alphen, voor een afspraak!