Henkjan Sprokholt 67 jaar: het Grote Aftellen is begonnen!

Je zou ’t m niet geven, maar archeoloog, classicus, Wandelende Encyclopedie en docent Henkjan Sprokholt mocht vandaag 67 kruisjes zetten en dat betekent: taart! En niet zo maar een piezelig puntje, maar een dikke slagroomtaart, met een tekst die niet alleen refereerde aan de bereikte leeftijd van de kleine, maar ook aan de belangrijke rol die onze humorvolle docent de laatste jaren speelde in de begeleiding van onze eigen cabaret-/theatergroep Ongewenst. De gevleugelde woorden ‘Das war einmal’,  als running gag de laatste jaren onder luide bijval van sommigen in de voorstellingen verwerkt, sierde nu de felicitatietekst op de enorme taart. Die taart vormde de traktatie vandaag in de grote pauze voor de collega’s van het A- en B-gebouw.  De jarige zelf incasseerde vele handen, zoenen, cadeautjes en een toepasselijk shirt. Nu hij de pensioengerechtigde leeftijd heeft bereikt, zet Sprokholt ook een streep onder zijn lesgevende carrière. In oktober nemen wij passend afscheid van een markante collega. Fijne verjaardag, Henkjan!