Kennismakingslessen  

dinsdag 7 februari en woensdag 8 februari 2023

Zit je in groep 8 en vind je het leuk om lessen te volgen alsof je in de brugklas van het Coornhert Gymnasium zit? De kennismakingslessen zijn op dinsdag 7 februari en woensdag 8 februari, op één middag van 12.45 tot 16.00 uur. Volg een les klassieke talen, maak kennis met ons technisch onderwijs en kies – net als de leerlingen bij ons op school – zelf een keuzeles. Je kunt kiezen uit een les natuurkunde, wiskunde, biologie, filosofie, Duits, Frans, Engels, Nederlands, aardrijkskunde, geschiedenis of beeldende vorming.  

Een voorbeeld van het programma van deze kennismakingsmiddag is als volgt: 

12.30 uur verzamelen op school, in het hoofdgebouw, Jan van Renesseplein 1
12.45 – 14.05 uur Technisch Ontwerpen 
14.15 – 14.55 uur les klassieke talen  
15.00 – 15.40 uur keuzeles  

Voor een tussendoortje (eten en drinken) wordt gezorgd. 
Nieuwsgierig geworden? Meld je dan hier aan. De week voor de keuzelessen plaatsvinden, krijg je bericht over het definitieve rooster. 

Tot ziens op het Coornhert!  

Voor meer informatie kun je contact opnemen met Regine van Alphen, afdelingsleider klas 1 en 2, administratie@coornhert-gymnasium.nl of
met een collega van de administratie van het Coornhert Gymnasium, tel. 0182 – 599517.