Laatste loodjes klas 5 vóór de talenreis en de bevordering

Deze week was de start van de proefwerkweek die klas 5 al eerder dan de andere jaarlagen deed. Dat komt vanwege de reizen naar Rome en Griekenland, die komende dinsdag hun aanvang vinden. Natuurlijk is het allemaal spannend, en zijn deze laatste toetsmomenten voor veel mensen behoorlijk bepalend voor een succesvolle afronding van het examen van volgend jaar. Opvallend weinig absenten zorgen ervoor dat ook de docenten hun werk op de goede manier kunnen doen; een enkeling die vandaag een rekenmachine vergat, werd prettig naar buiten begeleid om het apparaat alsnog uit eigen of andermans verzameling op te pikken. We wensen de hardwerkende vijfdeklassers veel succes, een goede nachtrust en alvast een onvergetelijke buitenland-ervaring toe!