Lustrum-uitje Efteling bijzonder succesvol – blije mensen in een uitdagend pretpark

Uit het klas 5-dictee van deze week: “Naar het lustrumuitje (lustrum-uitje) in maart kijkt men al weken reikhalzend uit: waar in het pretpark nog serene rust en relatieve vredigheid heerst, breekt vrijdag een pandemonium uit als het Coornhert tomeloos van de achtbaan roetsjt.” Nou, Kaatsheuvel heeft het geweten….. De lustrumcommissie, in het bijzonder Paul van Soest en Inge Cats, heeft met de ondersteuning van huis uit, via Lucia Fix, een fantastische dag Efteling in goede banen geleid. De tevoren geuite zorgen over het weer waren onnodig: afgezien van een paar flauwe spetters heeft het complete Coornhert genoten van het lustrum-uitje dat 1 maart in De Efteling gevierd werd. En leuk was het! Het pretpark in Kaatsheuvel biedt voor Elck-wat-wilsch. Wil je vet hard in de Baron, op je kop (of die van meneer Gillissen, lol) in de Villa Volta, De Vliegende Hollander, loeihard gillen in Vogelrok,  of eh, wat minder spannend maar wel feeëriek in het sprookje van de Waterlelies: alles kon, alles mocht, en de rijen vielen eigenlijk steeds mee. De sprookjesachtige sfeer voegde echt wat toe aan de gezelligheid, waarbij veel leerlingen in vaste of wisselende groepjes de dag beleefden. Veel lopen, veel genieten, vrije val, snelheid: het was er allemaal. We kijken met zijn allen terug op een fantastische dag. En komende week weer gewoon natuurku…. o, wacht.

Op de foto zie je klas 2d, de eerste klas die zich als geheel liet fotograferen.