Maandverband gratis beschikbaar

Voor veel meisjes zal het vanaf komende tijd heel fijn zijn, te weten dat de maandelijkse ongemakken op school prettig kunnen worden opgelost. Geen gebel meer naar vriendinnen vanaf het toilet of ze alsjeblieft…, geen ‘awkwarde’ vragen aan volwassenen, en ook als je voorraad in je tas of thuis op is, kun je op school op de toiletten terecht voor gratis menstruatieproducten. 

Onze claviger Maichel Molenaar pitchte met leerlingen Arianne Boog, Mila Nobelen en Josefien de Graaf succesvol bij onze oudervereniging, die direct het belang van het gevoelige onderwerp inzag en ruimhartig het komend jaar budget gaf voor dit stukje opluchting. Daarna zet school het initiatief voort. Menstruatieproducten zouden voor iedereen, om welke reden ook, bereikbaar én gratis moeten zijn, en onze school loopt daarin voorop. Meer weten? Zie https://www.goudsepost.nl/nieuws/algemeen/324664/gratis-menstruatieproducten-bij-het-coornhert-voor-iedere-leerl