Naturalis biedt klas 6 onderzoeksgelegenheid 

Naturalis kennen de meeste mensen als een spannend en bijzonder museum met een heel specifieke, biologisch gefundeerde collectie. Op praktisch en ook op wetenschappelijk niveau is Naturalis dé plek om een mooie, verdiepende Praktische Opdracht uit te voeren: evolutie zie je voor je neus! Onze zesdeklassers met biologie in hun profiel gingen met enthousiasme op onderzoek uit.  En dat was nog niet alles. Mede door onze goede relaties met Naturalis kregen de biologieleerlingen een unieke kans voor het verdiepen van hun kennis. Dat mocht bij hoge uitzondering in het Anatomisch museum LUMC, waar normaal alleen studenten geneeskunde mogen komen. Juist omdat het examenonderwerp van dit studiejaar ‘het menselijk lichaam’ is, konden onze leerlingen hun kennis daar ter plaatse scherper slijpen. Anatomie ter plaatse is zó veel aansprekender dan alleen vanuit een boek!