Open dag 2023: alle hens aan dek op 14 januari! 

Natuurlijk weet een groot deel van de scholieren in de omgeving van Gouda wie of wat het Coornhert Gymnasium is. Juist die mensen die een stapje extra willen zetten, hun slimheid willen toetsen aan een uitdagend programma en de gezelligheid en overzichtelijkheid van een kleine school zoeken, kunnen onze school best vinden. Voor die mensen die twijfelen én voor die mensen die graag de praktijk willen zien, is de Open dag bedoeld. We zetten de deur open, poetsen de ramen nog eens extra en ruimen de stapeltjes papier netjes op: we willen graag laten zien dat we trots zijn op onze school. Op ons gebouw, én op onze leerlingen!  

Veel leerlingen leiden jou graag rond en vertellen het eerlijke verhaal, zónder opsmuk en zónder de misschien wat mindere kanten te verzwijgen. Tja, huiswerk maken is niet altijd leuk, en lange dagen zijn soms lastig. Toch zullen onze leerlingen jou enthousiast vertellen over leuke docenten, over spannende projecten, over heerlijk lezen in mooie boeken, over verrassende excursies en vooral over veel, héél veel gezelligheid. Kom kijken: vanaf halftien tot pakweg één uur laten we je graag zien waarom wij het Coornhert de leukste school van Gouda vinden. En natuurlijk zijn ook je ouders welkom.