Open Middag en informatieavond

maandag 14 november

November – kennismakingsmaand! Voor leerlingen groep 8 zijn in de week van 8 tot en met 11 november kennismakingslessen op het Coornhert Gymnasium. Op maandagmiddag 14 november is er een Open Middag en op dezelfde dag voor ouders van basisschoolleerlingen een informatieavond.  

Maak op een speelse manier kennis met ons: bezoek leuke (les)activiteiten, loop rond in de twee schoolgebouwen en ontmoet brugklassers en medewerkers van het Coornhert Gymnasium. Leerlingen uit groep 8 zijn maandagmiddag 14 november tussen 15.00 en 17.00 uur van harte welkom op onze school tijdens de Open Middag. 

Voor basisschoolouders is op dezelfde dag een informatieavond die om 19.30 uur begint. Daar krijgt u informatie over ons technisch onderwijs, de klassieke talen, het kern- en keuzerooster, leerlingbegeleiding en er is volop ruimte voor vragen. Leerlingen, brugklasmentoren en andere medewerkers kijken uit naar jullie en uw komst!  
 

Aanmelden voor de Open Middag en/ of informatieavond is niet nodig, welkom op het Coornhert!