Parijs in de Groene Week: superbe!

Leren op locatie, keuzes maken en eigenaar zijn van je eigen leerproces. Dat hoort bij Coornhert-onderwijs. En dat geldt dus ook voor de excursie van klas 3 naar Parijs. ’s Ochtends vroeg controleren de begeleidende docenten de paspoorten en dan is het hup, de trein in. Dit jaar stonden we vlotjes, tegen tienen, op Gare du Nord voor een dag die voor elk groepje anders werd ingevuld. Natuurlijk is een bezoek aan Parijs pas compleet als je minimaal de Eiffeltoren en de Arc de Triomphe hebt gezien, maar ook minder bekende plekjes, zoals de Shakespeare bookstore & Company (sic) aan de Seine of een gamestore mogen er wezen. De derdeklassers ontwierpen hun eigen route, reisden met metro en lopend zo veel mogelijk kilometers en vermaakten zich met het verzamelen van content voor een nog in te leveren vlog. Gezelligheid troef, zoals de foto van wat leukerds uit 3a bewijst. En dat je dan ’s ochtends niet al weer om halfnegen verwacht werd, was dan weer een onverwacht cadeautje. Encore!