Reünie Coornhert Gymnasium voor alle oud-leerlingen en (oud-)medewerkers op 15 juni- zegt het voort!

Tijdens de kick-off van dit lustrumjaar had rector Van Hoof het al gezegd: er zit een grote reünie aan te komen, die bedoeld is voor alle mensen die ooit met het Coornhert te maken hebben gehad. Het gaat allemaal gebeuren, en wel op 15 juni van dit jaar! De reünie start in de voormiddag op het hoofdgebouw van het huidige Coornhert aan het Jan van Renesseplein te Gouda en zal eindigen tot in de kleine uurtjes. Als je eerdere reünies bezocht hebt, weet je dat je veel oud-docenten opnieuw (of voor het eerst…) de hand kunt schudden en een praatje maken. Nog leuker: oud-klasgenoten opduikelen en herinneringen ophalen, misschien oude foto’s, jaarboeken, beeldmateriaal bekijken met een hapje, drankje, snakje in de hand, Ook een maaltijd wordt verzorgd door een professionele cateraar. Nieuw is een aansluitend feest: in de aula zal een dj de grootste hits van de afgelopen 135 jaar draaien om met zijn allen nog één keer los te gaan. Op de reüniewebsite kun je je inschrijven,  zien wie zich vanuit welk examenjaar al aangemeld heeft en kun je ook adresgegevens doorgeven of de website delen op je eigen socials, zodat we zo veel mogelijk mensen kunnen bereiken. Help je ons er een daverend succes van te maken?

Voor nadere informatie, vragen etc zijn op school Lars van Bokhorst, Inge Cats, Marco Leeuwrik en Stef Vink bereikbaar via hun school-e-mail.