Schoolorkest luidt én zwaait uit tijdens sfeervolle uitvoering

Afgelopen maandag hield het schoolorkest zijn slotconcert. Onder leiding van de nieuwe dirigent Gert-Jan gaven leerlingen een spetterend concert waar zowel klassieke als moderne muziek de revue passeerden: van ABBA tot James Bond. Het bijzondere van dit schoolorkest is niet alleen het diverse repertoire, maar ook het gemêleerde instrumentarium: zelfs accordeon en andere wat minder gebruikelijke orkestinstrumenten krijgen een plek in de arrangementen. En elk jaar weer sluiten nieuwsgierige leerlingen zich aan. Josien en Heiko namen maandagavond afscheid na jarenlang trouwe dienst. Toekomstig vierdeklasser Esmee zal komend jaar een deels nieuw orkestbestuur aanvoeren.  Kom op vrijdagmiddag vrijblijvend eens kijken en luisteren – wie weet bezet jij de volgende kruk in het Coornhert-orkest!