“Sterrenstof” daalt neer op cabaret Ongewenst

Komende donderdag 14, vrijdag 15 en zaterdag 16 december biedt de aula als vanouds onderdak aan de schoolcabaretgroep Ongewenst. Regie en productie gaan onder leiding van Donna, Evelien, Friso en Liz. Zij schreven een meeslepend stuk dat gaat over een sluw plan dat voormalige kindsterren in de wereld van de gemene heks Elsa doet belanden! In deze wereld vol knotsgekke karakters gebeuren vreemde dingen… There is no business like snowbusiness, dus zullen ze hier ooit nog levend uitkomen?

Vragen, vragen, vragen. De show wordt ondersteund door een vernieuwde techniekploeg die de zaak aanlicht en versterkt, een live-band die de zangnummers ondersteunt, en of het allemaal nog niet genoeg high-tech is: er is een livestream. Maar niet gratis. Eigenlijk is het natuurlijk veel leuker om gewoon in de zaal te zitten en het allemaal “live” te beleven. Tickets, ook voor de livestream, zijn hier te koop: https://linktr.ee/ongewenst23