Strijken, blazen en trommelen op Orkestival

Het Coornhert heeft een langlopende traditie als het gaat om deelname aan concoursen waarin schoolorkesten uit heel Nederland hun beste kunnen laten zien. Die continuïteit, gecombineerd met kwaliteit en een zeer originele repertoirekeuze maakt dat ons schoolorkest altijd een goede beurt maakt. Ook dinsdag 21 maart schitterde onze equipe weer, ditmaal in Leeuwarden, op het drieëndertigste Orkestival. Dat is een festival waar zelfstandige gymnasia hun orkest presenteren op een mooi, groot podium. Optredens in De Doelen in Rotterdam, het échte Concertgebouw in Amsterdam, en nu in zaal De Harmonie zijn natuurlijk prachtige kansen. En nu ook weer: een keur aan leerlingen verzorgde een gloedvol optreden in een brede instrumentatie van toetsen, toeters, strijk- en tokkelinstrumenten en gevarieerd slagwerk.

Een mooie overzichtsfoto gaat hierbij; deelnemende leerlingen kunnen weer een prachtige en bijzondere ervaring bijschrijven!