Van Coornhert Glamour Night 2024 naar CoolTalent: felicitaties voor Piet en Marnix

En een feestje was het! Drie avonden lang showden tientallen Coornherters hun talenten op het gebied van zang, dans, intstumenten, varieté en acrobatiek, als dan niet met stok, doek of pruik. Niet alleen de zaal reageerde steeds enthousiast op het gebodene, maar ook de livestream op vrijdag en zaterdag was goed bekeken, zo lieten de statistieken zien. De complimenten voor pws-organisatoren Noortje, Christie, Floor en Lisa waren na afloop niet van de lucht. Shout-out aan Dalisha die de live-stream regisseerde, en die samen met Mariam, Sybe en Loes aflevering 2025 gaat vormgeven.

Een aardig nieuwtje ten slotte: CoolTalent, de liveshow die een dwarsdoorsnede biedt van al  het schooltalent uit de Goudse regio, heeft in elk geval zanger Piet van Diemen en pianist Marnix Pot, beiden vijfdeklassers, geslecteerd. Of zij ook dan weer “you’ll be back” zullen spelen, blijft nog een verrassing. De kaartverkoop start binnenkort, maar houd de datum alvast vrij: 1 juni in de Goudse Schouwburg!