Verrassing! Reünie óók muzikaal omlijst met schoolband Shabbytech ft Sophie!

De aanstaande reünie van het Coornhert Gymnasium, op 15 juni 2024, nadert met rasse schreden. Als je al had ingelogd of al had ingeschreven (via https://www.dereuniecommissie.nl/reunie/coornhertgymnasium  ) , had je al gezien dat het die dag druk en supergezellig wordt met veel leerlingen en (oud-)docenten. Als klap op de vuurpijl mogen we bekendmaken dat een van de leukste schoolbandjes -bekend van talloze Glamour Nights en meer-  heeft toegezegd, te komen spelen. Voor de gelegenheid worden de vocalen die avond gedaan door niemand minder dan ex-TVOH Sophie Driebeek, die aansluit bij het bekende kwartet op de foto. Je ziet on stage Stefan Mandersloot (git), Jasper Zuidervaart (dr), Dolf Bekker (bas) en Nils Davidse (keys), met een vlammende set van bekende dance- en rockclassics. Bandleden speelden eerder in bekende bands als Moonpilot, Wende Snijders en Handsome Poets. Wie hen eerder gezien heeft, weet dat de bühne gaat roken en dat de kelen gesmeerd moeten blijven om te kunnen blijven meezingen, om daarna met de laatste hits en vetste dancebeats de avond in te dansen. Nog geen kaartje? Wat let je? Deel vooral dit bericht!