Vrolijke uitreiking Cambridge certificates stemt tevreden

Met oorverdovend lawaai en in een uitgelaten sfeer beleefden onze examenleerlingen deze donderdag het felbegeerde, internationaal erkende Cambridge certificate. De traditionele graduate caps waarmee de kandidaten zich tooiden, gingen de lucht in bij de aankondiging van de mooie resultaten: álle 97 leerlingen die opgingen voor het Cambridge-examen slaagden glansrijk! De meesten sleepten het C1 ‘Advanced level’ binnen. Elf échte bollebozen kregen een C2 ‘Proficiency certificate’, omdat hun Engels nauwelijks van native speakers te onderscheiden is.

Op veel scholen is Cambridge Engels een extraatje voor een kleine groep. Niet bij ons: het Coornhert staat voor maximale kansengelijkheid, dus iederéén kan bij ons opgaan voor het Cambridge certificate. Een mooi extraatje, dat niet alleen de school, maar ook het English Department, de vakgroep, in het zonnetje zet. Congratulations!