Website in nieuw, fris jasje

Met ingang van vandaag laten we je trots kennismaken met het nieuwe uiterlijk van onze vertrouwde schoolwebsite. Alle informatie is opnieuw doorgelicht en herschreven. Veel onderwerpen zijn duidelijker vindbaar. Onze scholieren en hun ouders, ons personeel, maar óók onze aanstormende leerlingen en geïnteresseerden kunnen nu met een enkele muisklik gemakkelijk vinden wat ze zoeken. Ons communicatieteam is superblij met het rustige, informatieve karakter van de website, de leuke foto’s en de aansprekende beschrijvingen van waar we trots op zijn. En het allermooiste: collega’s én leerlingen zijn rechtstreeks betrokken bij het vullen en vormgeven van ons nieuwe visitekaartje! We wensen jullie veel plezier en heb je nog een goede tip of zie je iets vreemds, bericht ons dan HIER.