Zesdeklasser Meike rondt Junior Med School succesvol af

Meike (klas 6) heeft afgelopen vrijdag haar pws gepresenteerd als onderdeel van Junior Med School van de Erasmus MC Rotterdam. Meike heeft hiermee het lesprogramma afgerond dat zij de afgelopen 14 maanden naast haar gewone schoolwerk gevolgd heeft. Voor haar profielwerkstuk heeft zij, samen met een andere deelnemer aan Junior Med School in de zomervakantie vier weken meegedraaid op de afdelingen Epidemiologie en Neurologie van het Erasmus MC. Meike heeft hierbij onderzoek gedaan naar de kwaliteit van slagaders in de hersenen en in hoeverre de kwaliteit van slagaders gerelateerd kan worden aan het voorspellen van een beroerte. Door het succesvol afronden van Junior Med School heeft Meike zich verzekerd van een plek bij de opleiding Geneeskunde van de Erasmus MC. We zijn als school heel, heel trots op Meike en feliciteren haar van harte met deze succesvolle afronding en bijzondere prestatie!